By Plimun Web Design

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Lakiery hybrydowe
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Lakiery hybrydowe

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 5 mies. temu #91

Może wlasnie za malo spilowane??

Hybrydy mają to do siebie że albo są zblizone bardziej do zelu- i wtedy trudniej je usunąć
albo zbliżone są bardziej do lakieru i wtedy gorzej z ich trwałością
www.lavie.com.pl
Instruktor INDIGO, dystrybutor INDIGO oraz KODI Professional

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 5 mies. temu #92

• MalaMii
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Będę ćwiczyć dalej, bo już obmalowałam mamę, siostrę i kuzynkę No i siebie znowu. Mam nadzieję, że pokaz we Wrocławiu teraz się odbędzie, to zobaczę na własne oczy, jak prawidłowo malować i zdejmować. Dziękuję za odpowiedzi

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 5 mies. temu #93

• kleo32
  • Młodszy forowicz
Removery do hybryd jak dla mnie sa zbyt delikatne:)) Najlepszym specyfikiem do sciagniecia hybryd jest aceton:) czysty:) wiadomo- wysusza i to bardzo, wiec miejsce odkrytej, odrosnietej plytki posmaruj oliwka i wtedy zawijaj w wacik nasaczony acetonem. Hybryda sie nie rozpusci jak np. lakier zmywany zmywaczem, ale powinna tak rozmieknac, ze odejdzie od kopytka.Juz pare dziewczyn tutaj pisalo min. ja tez, ze przy Platinum dobrze jest spilowac wierzchnia warstwe, a przy one phase nie powinno byc wiekszych problemow.
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 5 mies. temu przez kleo32.

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 4 mies. temu #94

• nieniczka
  • Świeżak
Witam dziewczyny...
przeszukałam wątek ale odp. nie znalazłam;) zdarza Wam się że po wyjęciu z lampki hybryda się skurczyła, pofalowała??? Dlaczego tak się dzieje??? plisss pomóżcie;)

i jeszcze jedno...wiem, że ktoś pytał...jak ze zdobieniem hybrydy..typu farbka, konad...matowimy?

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 4 mies. temu #95

• kleo32
  • Młodszy forowicz
Jesli hybryda sie sie "wazy" po utwardzeniu to najprawdopodbniej zostala zbyt grubo nalozona (najczesciej dotyczy to ciemnych kolorow), lepiej nalozyc dwie, trzy bardzo cienkie warstwy niz jedna grubasna.Jesli sie kurczy, to dobrze jest robic paznokcie na przemian i kazdego przymrazac w lampie, albo klasc kolor na utwardzona i przetarta SUCHYM wacikiem baze. Co do malowania farbkami itd, ja matowie delikatnie juz zrobionego paznokcia tzn. kiedy juz nalozony zostal top,nastepnie maluje zdobienie i jeszcze raz nablyszczam.
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 4 mies. temu przez kleo32.

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 4 mies. temu #96

• woszczur
  • Świeżak
nieniczka napisał:
Witam dziewczyny...
przeszukałam wątek ale odp. nie znalazłam;) zdarza Wam się że po wyjęciu z lampki hybryda się skurczyła, pofalowała??? Dlaczego tak się dzieje??? plisss pomóżcie;)

i jeszcze jedno...wiem, że ktoś pytał...jak ze zdobieniem hybrydy..typu farbka, konad...matowimy?

moze byc tak ze dałas na mokra baze?
Ewelina F na pokzie we wrocku mówila ze najlepiej jest zetrzec warstwe dysperysją z bazy czystym suchym wacikiem wtedy kolor sie "nie zsunie" z wolnego brzegu

a co do zdobien?
ja pracuje na róznych hybrydach i baze/finish 2w1 mam z innej fimry, ale zawsze matowie.
tylko robie całość z nałyszceniem i matowie nabłyszczacz polerką chyab 250grad. na to malowanki, farbki, konad, cyrkonie i rreszta i jeszce raz na malowanki finish

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 4 mies. temu #97

• kasia86paw
  • Świeżak
Witam, chciałam się dowiedzieć kilku rzeczy na temat hybryd tej firmy,ponieważ będę otwierała salon i nie wiem na co się zdecydować. Moje pytania to; jak długo trzymają się na pazurkach? czy problem z marszczeniem się lakieru jest w przypadku każdego koloru czy tylko tych z mocnym pigmentem? czy hybrydki się odbarwiają, tracą swój intensywny kolor w trakcie noszenia, żółkną? czy używacie bazy/topu Indigo, czy może innego?

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 3 mies. temu #98

• zmijka
  • Świeżak
kupiłam kilka próbek hybryd, ale wszystkie oprócz jednej są bardzo gęste, a disco bardzo gęsty, czy to nie wpłynie na trwałość lakieru? pozdrawiam

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 3 mies. temu #99

• kleo32
  • Młodszy forowicz
bo disco sa geste (jest to tez zawarte w opisie), ja mam one phase i one tez sa gesciejsze od tradycyjnych hybryd, a te zwykle moze potrzebuja "rozgrzania"- wtedy powinny zrobic sie rzadsze..

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 2 mies. temu #100

• natalia
  • Świeżak
hey jestem nowa zamówiłam na stronie Indigo Hybrydy Platinum UV Mini 5ml powiedzcie mi co sie stanie jeżeli nie użyję primera?? powiedzcie mi tez gdzie mozna kupic te probki ?? dzieki za odpowiedź

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 2 mies. temu #101

• jajulkaa
  • Świeżak
Ja niestety mam ten sm problem co dziewczyny, kupiłam 3 lakiery, z czego jeden schodzi bezproblemowo i jestem z niego zadowolona (V04) ale jeden z One Phase i Summer Mint z kolekcji letniej ani drgnie w acetonie! Już złożyłam reklamacje... Bardzo szkoda, bo myślałam, że się polubie z tymi hybrydami..

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 1 miesiąc temu #102

• sandra
  • Świeżak
Witam:) Mam pytanie dotyczące lakierów platinium R04 i V05. Chciałabym je kupić ale obawiam się, że kolor będzie bardzo ciemny, tak jak w przypadku B04 który w rzeczywistości okazał się dużo ciemniejszy niż na zdjęciach:( Czy któraś z Pań miała doświadczenie z tymi kolorkami? Czy wychodzą zbliżone do odcieni na zdjęciach czy jednak ciemniejsze? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 1 miesiąc temu #103

Witam wszystkich
Chciała bym sie z Wami podzielić pewnymi przemysleniami i zapytać co o tym sądzicie... Otóż mam ogromny problem z usunięciem hybryd firmy Indigo, no niby tu p.Kasia tłumaczy ze albo jakość i wytrzymałość albo dobra ściągalność ( z czym w sumie juz na dzień dobry nie mozna sie zgodzić) ale do rzeczy: interesuje mnie formuła 2w1 czyli hybrydowe baza i nablyszczacz zarazem... Przy opisie zaciągania hybryd jest polecane aby koniecznie spilowac wierzchnia warstwę ( czyli błysk jak rozumiem ) a reszta po nasaczeniu Indigo-wskim removerem podobno schodzi bez problemu ( tzn. mi nie schodzi i mam z tym problem). Jeżeli do bazy i nawierzchniowo używamy tego samego produktu, to skoro baza+ nałożony na nią kolor ma zejść "bez problemu" to dlaczego wierzchnia warstwę ( czyli dokładnie ten sam produkt co baza) trzeba pilowac? Skoro to to samo i schodzi bez trudności to powinno wszystko ładnie sie odmoczyc... Czy ktos może pomoc ( może ktos ma chemiczne wykształcenie ileż wyjaśnić ) bo na logikę to tu nic nie pasuje...
I czy Wy dziewczyny tez macie problem z odmoczeniem hybryd?

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 1 miesiąc temu #104

natalia napisał:
hey jestem nowa zamówiłam na stronie Indigo Hybrydy Platinum UV Mini 5ml powiedzcie mi co sie stanie jeżeli nie użyję primera?? powiedzcie mi tez gdzie mozna kupic te probki ?? dzieki za odpowiedź

Pogubilam sie trochę... Skoro byłaś na stronie i zamówiłas juz hybrydki mini to właśnie zamówiłas próbkę z tego co mi wiadomo... Więc jeśli chcesz inny kolor analogicznie postepujesz jak przy ostatnim zamówieniu... A jeśli chodzi o inne produkty Indigo, to w zakładce sklepu po lewej stronie masz próbki wyszczegolnione, albo przy większym chyba zamówieniu możesz dodać w komentarzach prośbę o dana próbkę
Pozdrawiam

Odp: Lakiery hybrydowe 1 rok, 1 miesiąc temu #105

• kleo32
  • Młodszy forowicz
wiewiorek80 napisał:
Witam wszystkich
Chciała bym sie z Wami podzielić pewnymi przemysleniami i zapytać co o tym sądzicie... Otóż mam ogromny problem z usunięciem hybryd firmy Indigo, no niby tu p.Kasia tłumaczy ze albo jakość i wytrzymałość albo dobra ściągalność ( z czym w sumie juz na dzień dobry nie mozna sie zgodzić) ale do rzeczy: interesuje mnie formuła 2w1 czyli hybrydowe baza i nablyszczacz zarazem... Przy opisie zaciągania hybryd jest polecane aby koniecznie spilowac wierzchnia warstwę ( czyli błysk jak rozumiem ) a reszta po nasaczeniu Indigo-wskim removerem podobno schodzi bez problemu ( tzn. mi nie schodzi i mam z tym problem). Jeżeli do bazy i nawierzchniowo używamy tego samego produktu, to skoro baza+ nałożony na nią kolor ma zejść "bez problemu" to dlaczego wierzchnia warstwę ( czyli dokładnie ten sam produkt co baza) trzeba pilowac? Skoro to to samo i schodzi bez trudności to powinno wszystko ładnie sie odmoczyc... Czy ktos może pomoc ( może ktos ma chemiczne wykształcenie ileż wyjaśnić ) bo na logikę to tu nic nie pasuje...
I czy Wy dziewczyny tez macie problem z odmoczeniem hybryd?

ja co prawda wyksztalcenia chemicznego nie mam (chociaz zdawalam chemie na maturze:D) to napisze ci wlasne spostrzezenia, bo troche hybryd roznych firm przetestowalam i pierwsze co sie powtarza to jest to, ze wszedzie tam gdzie masz baze i top jako produkt 2w1 to bedziesz miec problem ze sciagnieciem hybrydy (nawet po wczesniejszym usunieciu warstwy blyszczacej). Mozesz probowac czystym acetonem- jest silniejszy niz removery hybrydowe (te sa delikatniejsze, maja wiecej subs. odzywczych itd, wlasnie po to, aby nie narazac plytki na wysuszenie). Zauwazylam tez, ze jak np. trzymam palec zawiniety w wacik z acetonem i owiniety folia aluminiowa to po ok. 10- 15 min cos tam sie rozmiekcza, moge to ewentualnie delikatnie usunac pilnikiem np.220 lub zeskrobac dlutkiem.
Na pewno odmoczone acetonem schodza hybrydy, ktore baze i top maja jako oddzielne produkty (firm wymieniac nie bede zwiadomych powodow:D)
Za tę wiadomość podziękował(a): wiewiorek80
Wygenerowano w 0.52 sekundy