By Plimun Web Design

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Folie

Folie 1 rok, 1 miesiąc temu #1

Dziewczyny właśnie zrobiłam zamówienie na folie w sklepie internetowym i teraz proszę o poradę, jak je zastosować?

Druga sprawa, dzisiaj na profilu Indigo na FB widziałam cieniowanie wykonane kolorowymi żelami- podpowiedzcie jak je wykonać bo mnie piękne ombre wychodzi ale z farbek, z żelem gorzej.

Z góry dziękuję za pomoc

P.S. Czy będą kiedyś organizowane jakieś warsztaty INDIGO na śląsku, żeby można było coś podpatrzeć?
Hollywood Studio
Magdalena Fibich-Mendrek
ul. 1-go Maja 26
41-200 Sosnowiec

www.hollywoodstudio.net.pl

Odp: Folie 1 rok, 1 miesiąc temu #2

• ANAN
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
tez jestem ciekawa jak stosuje sie tą folie, czy można ją użyć z hybrydą i z żelem też?
Metoda ombre może być zrobiona hybrydą??

Odp: Folie 1 rok temu #3

• Anula344
  • Świeżak
Witam.Ja folie nakładam już na samym końcu.Na zrobione już paznikcie nakładam najzwyklejszy top stosowany do utwardzenia lakieru i przyklejam do niego folie(błyszczaca strona do góry)chwilke trzynam i odklejam ,pozniej przeciagam topem i gotowe.Jeżeli klijentce sie znudzi moze to zmyc w kazdej chwili poniewaz nie utwardzam tego

Odp: Folie 1 rok temu #4

• Marysia
  • Świeżak
Ja daję folię różnie - pod nabłyszczacz, lub wtapiam całkowicie przed budową pazurka.
Nie trzeba używać specjalnych klejów - dobrze odbija się na warstwie dyspersyjnej większości żeli

Odp: Folie 11 mies., 2 tyg. temu #5

• olao
  • Świeżak
Ja mam właśnie problem by zadowalająco odbic tę folię.kupiłam też żel Paint i dalej nie potrafię.Niby jakoś się odbija,ale w takie ciapki .Probowalam na innych żelach ,ale coś mi to nie wychodzi..Macie moze jakiś patent?

Odp: Folie 11 mies. temu #6

• broneczka
  • Świeżak
Ja też mam pytanie o folię, ostatnio odbijałam ją na warstwie dyspersyjnej, ale średnio to wyszło i dlatego zamówiłam sobie klej do folii i tutaj moje pytanie, bo w opisie jest informacja, żeby na kolorowy żel nałożyć żel wybłyszczający, zmatowić go i na to klej, następnie folia i znowu żel wybłyszczający, a czy na opracowanym żelu clear też można odbić folię (po uprzednim nałożeniu kleju) i dopiero wtedy pokryć żelem wybłyszczającym?

Odp: Folie 10 mies., 3 tyg. temu #7

• emma
  • Świeżak
Jak najbardziej można odbic folię na zmatowionym żelu clear i na to żel wybłyszczający. Odbijamy folię po ok.40 sek jak klej zrobi się przeźroczysty. Co do żelu Paint folia najlepiej odbija się gdy damy zdobienie na jakieś 90 sek i wtedy wyciągamy i odbijamy folie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magic

Odp: Folie 7 mies. temu #8

• Alicja69
  • Świeżak
a więc folie najlepiej wręcz bezkonkurencyjnie odbija się na specjalny klej (ja mam go akurat z indigo jest lekko fioletowy trzeba poczekać aż zrobi się na paznokciu przezroczysty) paint żel niestety jest do du.., niepotrzebnie wydana kasa następny produkt do kosza!!!!

Odp: Folie 4 mies., 3 tyg. temu #9

• e.m.
  • Świeżak
Witam, też kupiłam paint żel. Jest totalnie beznadziejny, folia się nie odbija.Trzeba używać klej.

Odp: Folie 4 mies., 3 tyg. temu #10

• dorota221
  • Świeżak
I u mnie na tym zelu sie nie odnoja:S ale jak juz mam uwywazm.. Utwardzam odtluszczam, smaruje klejem i odbijam. Niestety moze na20 foli z indigo 1zlota mi sie nie odbija zamowilam ja jeszcze raz...niestety bez lepszych efektow... Zauwazylam dopiero,ze ta zlota felerna folia ma inny kolor spodu... Szkoda..
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.27 sekundy