By Plimun Web Design

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Folie

Folie 1 rok, 5 mies. temu #1

Dziewczyny właśnie zrobiłam zamówienie na folie w sklepie internetowym i teraz proszę o poradę, jak je zastosować?

Druga sprawa, dzisiaj na profilu Indigo na FB widziałam cieniowanie wykonane kolorowymi żelami- podpowiedzcie jak je wykonać bo mnie piękne ombre wychodzi ale z farbek, z żelem gorzej.

Z góry dziękuję za pomoc

P.S. Czy będą kiedyś organizowane jakieś warsztaty INDIGO na śląsku, żeby można było coś podpatrzeć?
Hollywood Studio
Magdalena Fibich-Mendrek
ul. 1-go Maja 26
41-200 Sosnowiec

www.hollywoodstudio.net.pl

Odp: Folie 1 rok, 5 mies. temu #2

• ANAN
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
tez jestem ciekawa jak stosuje sie tą folie, czy można ją użyć z hybrydą i z żelem też?
Metoda ombre może być zrobiona hybrydą??

Odp: Folie 1 rok, 4 mies. temu #3

• Anula344
  • Świeżak
Witam.Ja folie nakładam już na samym końcu.Na zrobione już paznikcie nakładam najzwyklejszy top stosowany do utwardzenia lakieru i przyklejam do niego folie(błyszczaca strona do góry)chwilke trzynam i odklejam ,pozniej przeciagam topem i gotowe.Jeżeli klijentce sie znudzi moze to zmyc w kazdej chwili poniewaz nie utwardzam tego

Odp: Folie 1 rok, 4 mies. temu #4

• Marysia
  • Świeżak
Ja daję folię różnie - pod nabłyszczacz, lub wtapiam całkowicie przed budową pazurka.
Nie trzeba używać specjalnych klejów - dobrze odbija się na warstwie dyspersyjnej większości żeli

Odp: Folie 1 rok, 3 mies. temu #5

• olao
  • Świeżak
Ja mam właśnie problem by zadowalająco odbic tę folię.kupiłam też żel Paint i dalej nie potrafię.Niby jakoś się odbija,ale w takie ciapki .Probowalam na innych żelach ,ale coś mi to nie wychodzi..Macie moze jakiś patent?

Odp: Folie 1 rok, 2 mies. temu #6

• broneczka
  • Świeżak
Ja też mam pytanie o folię, ostatnio odbijałam ją na warstwie dyspersyjnej, ale średnio to wyszło i dlatego zamówiłam sobie klej do folii i tutaj moje pytanie, bo w opisie jest informacja, żeby na kolorowy żel nałożyć żel wybłyszczający, zmatowić go i na to klej, następnie folia i znowu żel wybłyszczający, a czy na opracowanym żelu clear też można odbić folię (po uprzednim nałożeniu kleju) i dopiero wtedy pokryć żelem wybłyszczającym?

Odp: Folie 1 rok, 2 mies. temu #7

• emma
  • Świeżak
Jak najbardziej można odbic folię na zmatowionym żelu clear i na to żel wybłyszczający. Odbijamy folię po ok.40 sek jak klej zrobi się przeźroczysty. Co do żelu Paint folia najlepiej odbija się gdy damy zdobienie na jakieś 90 sek i wtedy wyciągamy i odbijamy folie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Magic

Odp: Folie 11 mies. temu #8

• Alicja69
  • Świeżak
a więc folie najlepiej wręcz bezkonkurencyjnie odbija się na specjalny klej (ja mam go akurat z indigo jest lekko fioletowy trzeba poczekać aż zrobi się na paznokciu przezroczysty) paint żel niestety jest do du.., niepotrzebnie wydana kasa następny produkt do kosza!!!!

Odp: Folie 8 mies., 3 tyg. temu #9

• e.m.
  • Świeżak
Witam, też kupiłam paint żel. Jest totalnie beznadziejny, folia się nie odbija.Trzeba używać klej.

Odp: Folie 8 mies., 3 tyg. temu #10

• dorota221
  • Świeżak
I u mnie na tym zelu sie nie odnoja:S ale jak juz mam uwywazm.. Utwardzam odtluszczam, smaruje klejem i odbijam. Niestety moze na20 foli z indigo 1zlota mi sie nie odbija zamowilam ja jeszcze raz...niestety bez lepszych efektow... Zauwazylam dopiero,ze ta zlota felerna folia ma inny kolor spodu... Szkoda..

Odp: Folie 2 mies. temu #11

• nostromo20
  • Świeżak
Witam, ja mam i paint gel, i klej do folii, którego najwyraźniej nie umiem używać, nie wiem, co jest nie tak:( instrukcja mówi, żeby odczekać 40 sek - ja czekam duuużo dłużej, bo ten klej wcale mi nie wysycha, tylko jak folię przyłożę, to się tylko naciapie i ślizga wszystko, nie ma szans, żeby coś się odbiło... paznokieć leży kilka minut i dopiero folia na nim zostaje... ktoś mi powie, czemu się tak dzieje? na paint gelu odbija się za to bez zarzutu...

Odp: Folie 1 miesiąc, 2 tyg. temu #12

• Gandzia
  • Świeżak
Powiem wam że pierwszy raz zamówiłam produkty z Indigo i jestem bardzo zaskoczona ich super jakością. Paint gel + folia są rewelacyjne, liquid i biały akryl no po prostu bajka. Paczuszka którą dostałam, bosko pachniała, aż postanowiłam dokonać ponownych zakupów. Jest to póki co najlepsza firma która sprzedaje artykuły do stylizacji paznokci:) Kocham te produkty i tą firmę

Edit:
Właśnie próbowałam Paint Gel + złota folia, owszem odbiła się ale nie w 100%. I teraz nie wiem czy ta folia odbije się w 100% kiedy równomiernie i nie za grubo nałoży się Paint? Bo zauważyłam że kiedy przerywam obrysowanie painetm to póżniej folia owszem odbije się ale nie pokryje painta w 100%, pozostaje tam nie odbita folia w powiedzmy 10%.
Będę dzisiaj ćwiczyć na różne sposoby i zobaczę jak będzie z tym mi szło:)
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc, 2 tyg. temu przez Gandzia.

Odp: Folie 1 tydzień temu #13

• bzula85
  • Świeżak
hej, ja mam z kolei inny problem z folia. Na kleju odbija sie rewelacyjnie. Nistety mimo nawet 2 warstw topu od hybrydy strasznie sie zdziera. Myslałam, ze na moich paznokciach to kwestia tego, ze czasem frezarka przejade niechcacy a potem juz samo idzie. Ale okazalo sie ze klientkom folia schodzi juz po 3, 4 dniach... Dodam, ze pilnuje tego, zeby dokladnie folie pokryc topem na wolnym brzegu i zamknac paznokiec. Kazda klientka która miała folie na całym paznokciu, nie utrzymała jej wiecej niz 5 dni. Jedna nawet twierdziła, ze po kąpieli juz zaczeła odchodzic w okolicy wolnego brzegu. Czy macie taki problem???

Odp: Folie 5 dni, 22 godzin temu #14

• nostromo20
  • Świeżak
no odnośnie trwałości, to już tak chyba jest. piszą jeszcze, żeby pokryć folię warstwą żelu clear, ponoć pomaga...
ale proszę, czy możesz mi krok po kroku opisać, co robisz, że ta folia Ci się odbija? mi nikt nigdzie nie chce pomóc i nie wiem, co robię źle, mam ochotę je wywalić, a kupiłam od razu 8 wzorów i żałuję, bo nie umiem tego używać
Ostatnio zmieniany: 5 dni, 22 godzin temu przez nostromo20.

Odp: Folie 5 dni, 15 godzin temu #15

• bzula85
  • Świeżak
dzieki za odpowiedz, zobacze z tym clearem. Ja odbijam folie na klej. Z tym, ze czekam duzo dluzej niz te 40s. Odbijam dopiero jak wogle go nie widac juz na paznokciu, na poczatku nawet lekko sprawdzałam paluchem czy nie zasechł całkowice. On ma taka lepkosc troche tasmy klejacej jak juz jest przezroczysty. To jest bardzo proste, mi wyszlo w sumie za 2 razem, bo za 1 klej jeszcze był mokry w niektórych miejscach i tam folia sie nie odbiła.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.37 sekundy